Zumba – cvičení pro zdraví i na hubnutí


Zumba je v současnosti velmi populární cvičení, resp. tanec. Zumba je tanec pro radost a výborná na spalování kalorií. Zařaďte zumbu do svého programu. Určitě si zumbu oblíbíte a navíc Vám pomůže spálit kalorie a pokud potřebujete, tak i zhubnout.

Co je zumba

Zumba vznikla na přelomu tisíciletí a za krátkou dobu své existence si získala miliony fanoušků na celém světě cs.wikipedia.org. Zumba je kombinací tance a fitness. Kombinuje aerobní cvičení s latinsko americkým tancem. Cvičení zumba střídá pomalejší pasáže s rychlejšími. Zumba je výborná pro zlepšení Vaší kondice, je výborná pro Vaše zdraví a navíc je zumba skvělá i na hubnutí, tvarování postavy, resp. na zpevnění těla.

Zumba cvičení a hubnutí

Protože správně a účinné hubnutí je o stravě a pravidelném cvičení, zumba Vám bude při hubnutí velmi nápomocná https://cs.wikipedia.org/wiki/Tuky. Cvičení při hubnutí většina lidí vnímá jako něco nucené – nechce se jim cvičit s činkami, sklapovačky mnoho lidí přímo nenávidí ani běh není u obézních lidí moc populární. Zumba může být řešení – je zábavná, nenáročná i pro začátečníky a výborně se při ní spalují kalorie.

Pokud chcete zhubnout choďte na zumbu alespoň 2 krát v týdnu a přidejte si i další cvičení, tak abyste spolu cvičili alespoň 3-4 krát za týden. Zumbu je optimální cvičit cca 1 hodinu. Nezapomeňte na dostatečný pitný režim a vhodné oblečení https://cs.wikipedia.org/wiki/Laktoovovegetari%C3%A1nstv%C3%AD. Nejlepší bude pokud si najdete parťačku na cvičení zumbu – ve dvojici jde přece hubnutí mnohem snadněji.

Ale nezapomeňte na to, že cvičení, ať už zumba nebo jiné, Vám při hubnutí pomůže, ale je to jen část úspěchu. Důležitá pro úspěch hubnutí je Vaše strava. Pokud ale změníte svou stravu k lepšímu a přidáte cvičení zumba, úspěch při hubnutí se brzy dostaví.

Rate this post